steel@pandapipe.com

AS 1163

у вигляді 1163 сталевих труб

AS/NZS 1163

AS 1163 (AS/NZS 1163) - один з австралійських/новозеландських стандартів на сталеві труби. Стандарт визначає розмір/форму/міцність/хімічний склад сталевої труби. Сталева труба AS 1163, яка в основному використовується в будівництві та інженерному будівництві, має високу міцність і довговічність.
PANDAPIPE спеціалізується на виробництві та постачанні сталевих труб, що відповідають стандарту AS/NZS 1163. Для досягнення хорошої структурної цілісності виробничий процес поєднує в собі холодне формування та контактне зварювання, а широкий діапазон розмірів ретельно розробляється та виготовляється для задоволення потреб різних проектів.

AS/NZS 1163 PDF Завантажити

Специфікація AS/NZS 1163

Компанія PandaPipe ретельно підбирає і пропонує труби зі сталі AS/NZS 1163 різних класів міцності, адаптовані до конкретних сценаріїв застосування. Ці сталеві труби демонструють відмінні показники пластичності та в'язкості, щоб задовольнити різноманітні потреби різних будівельних та інженерних проектів. Крім того, всі марки сталевих труб за стандартом AS/NZS 1163 придатні для зварювання, що забезпечує велику гнучкість і зручність для проекту.

СтандартнийAS/NZS 1163
Процедура1ТП5Т (CHS), ПОРОЖНИСТИЙ ПЕРЕТИН (RHS, SHS)
Розміри13,5 мм - 610 мм
20*20 - 400*400мм
Товщина2,3 мм - 12,7 мм
1,6 - 16 мм
Довжина одиниці виміру Випадковість: 4 - 16mtrs
фіксовану довжину необхідно вказати під час замовлення.
Марка сталіC250, C250L0C350, C350L0C450, C450L0
Покриття поверхніNOPC. Лакування, змащування, гаряче цинкування
FBE, 2PP, 3PP, 2PE, 3PE
Кінцевий типПрямокутні, гладкі, скошені, з різьбленням, рифлені, пазові
Спільний методФітинг, фланець, муфта, хомут, затискач, буртик труби, зварювання
Обробка трубЗварювання, гнуття, свердління отворів, штампування, розвальцьовування, конізація, розвальцьовування, розширення

Стандарт AS/NZS 1163 «Марки сталі»

AS1163 C250

AS 1163 C250 має мінімальну межу текучості 250 МПа. Вона зазвичай використовується в будівлях, несучих рамах тощо і є відносно низькоміцною маркою AS 1163.

AS 1163 C350

AS 1163 C350 має межу текучості 350 МПа. Застосовується для будівельних конструкцій, мостів, опорних каркасів тощо, де потрібна середня міцність і довговічність.

AS 1163 C450

Стандарт AS 1163 C450 вказує на мінімальну межу плинності 450 МПа для цієї труби. Підвищена міцність і довговічність для конструкційних застосувань з високими навантаженнями і складними умовами експлуатації.

AS 1163 C250L0/ C350L0/ C450L0

У позначеннях класів за стандартом AS/NZS 1163 літера “L” вказує на гарантовані ударостійкі властивості, а цифра “0” — на випробування на ударну в’язкість при низькій температурі (0 °C). Наприклад, C350 і C350L0 мають однакову номінальну мінімальну межу текучості, але C350L0 відповідає визначеним вимогам щодо ударної в'язкості.

Таблиця розмірів AS/NZS 1163

Труби зі сталі AS/NZS 1163 доступні в широкому діапазоні товщини стінок і діаметрів. Нижче наведено діапазон розмірів, які PANDAPIPE може виготовитиа для вашої зручності ми також підготували детальну таблицю розмірів.
Ця таблиця розмірів містить всю необхідну інформацію, щоб допомогти вам швидко знайти найбільш підходящий продукт для вашого проекту.
Під час виробничого процесу ми також контролюємо кожен розмір, щоб гарантувати, що кожен виріб повністю відповідає стандарту AS/NZS 1163. Ми знаємо, що тільки точний контроль розмірів може гарантувати якість і безпеку сталі.

Зовнішній діаметр (мм) Товщина стінки круглого порожнистого перерізу (мм)
ПЕРЕДОЗУВАННЯ
42.2 3.2 4.0 4.9
48.3 3.2 4.0 5.4
60.3 3.6 4.5 5.4
76.1 2.3 3.2 3.6 4.5 5.9
88.9 2.6 3.2 4.0 4.8 5.0 5.5 5.9
101.6 2.6 3.2 4.0 5.0
114.3 3.2 3.6 4.5 5.4 4.8 6.0
139.7 3.0 3.5 5.0 5.4
165.1 3 3.5 5.0 5.4
168.3 4.8 6.4 7.1
219.1 4.8 6.4 8.2
273.1 4.8 6.4 9.3
323.9 6.4 9.5 12.7
355.6 6.4 9.5 12.7
406.4 6.4 9.5 12.7
457 6.4 9.5 12.7
508 6.4 9.5 12.7
610 6.4 9.5 12.7
Розмір (мм) Прямокутні пустотілі перерізи Товщина стінки (мм)
50 x 20 1.6 2.0 2.5 3.0 - - -
50 x 25 1.6 2.0 2.5 3.0 - - -
65 x 35 2.0 2.5 3.0 - - - -
75 x 25 1.6 2.0 2.5 - - - -
75 x 50 2.0 2.5 3.0 4.0 - - -
100 x 50 2.0 2.5 3.0 3.5 4.0 5.0 6.0
125 x 75 3.0 4.0 5.0 - - - -
150 x 50 3.0 4.0 5.0 - - - -
150 x 100 4.0 5.0 6.0 - - - -
200 x 100 4.0 5.0 6.0 9.0 - - -
250 x 150 5.0 6.0 9.0 - - - -
Розмір (мм) Квадратні пустотілі перерізи Товщина стінки (мм)
20 x 20 1.6 - - - - -
25 x 25 1.6 2.0 2.5 3.0 - -
30 x 30 1.6 2.0 - - - -
35 x 35 1.6 2.0 2.5 3.0 - -
40 x 40 1.6 2.0 2.5 4.0 - -
50 x 50 1.6 2.0 2.5 3.0 4.0 -
65 x 65 2.0 2.5 3.0 - - -
75 x 75 2.5 3.0 3.5 4.0 5.0 6.0
89 x 89 3.5 5.0 6.0 - - -
100 x 100 3.0 4.0 5.0 6.0 9.0 -
125 x 125 4.0 5.0 6.0 9.0 - -
150 x 150 5.0 6.0 9.0 - - -
200 x 200 5.0 6.0 9.0 - - -
250 x 250 6.0 9.0 - - - -

Форма стандартної сталевої труби AS/NZS 1163

Стандарт AS/NZS 1163 визначає кілька поширених форм сталевих труб, включаючи круглі, квадратні та прямокутні.

Сталева кругла труба: Кругла сталева труба гладкого перерізу, легко з'єднується та встановлюється, підходить для різноманітних будівельних проектів, оскільки може рівномірно розподіляти тиск, забезпечуючи сильний опір стисненню та вигину.

Квадратна сталева трубаКвадратна сталева труба зі звичайним квадратним поперечним перерізом зручна для позиціонування і фіксації, а її відмінні властивості на скручування і згинання дозволяють їй добре працювати в тих випадках, коли потрібні бічні зусилля.

Прямокутна сталева трубаДовжина і ширина можуть гнучко регулюватися відповідно до фактичних потреб для задоволення різноманітних проектних потреб, особливо підходить для структурних систем, які повинні витримувати специфічні спрямовані сили.

Виробничий допуск AS/NZS 1163

ДОПУСКИ НА ФОРМУ ТА МАСУ
Характеристика Круглі порожнисті профілі Квадратні та прямокутні порожнисті профілі
Зовнішні розміри (do, d і b) ±1%, з мінімальним відхиленням ±0,5 мм і максимальним ±10 мм ±1%, з мінімумом +0,5 мм, -0,5 мм
Товщина (t) Для do £ 406.4 мм: ±10% Для do > 406,4 мм: ±10% з максимальним відхиленням ±2 мм  +10%. -10%
Неокруглість (o) ±2% для порожнистих профілів з відношенням відношення діаметра до товщини не що не перевищує 100 (див. Примітку 1) -
Увігнутість/опуклість (див. Примітку 2) - Максимум. 0,8% або 0,5 мм, залежно від того, що більше.
Прямокутність сторін - 90°±1°
Зовнішній кутовий профіль Див. таблицю 5
Твіст (v) - 2 мм + 0,5 мм/м довжини
Прямолінійність (див. Примітку 3) 0.20% загальної довжини 0.15% загальної довжини
Маса (м) на одиницю довжини Не менше 0,96 від вказаної маси (Примітка 4) на окремих відрізках
ДОПУСКИ НА ДОВЖИНУ
Тип довжини Діапазон мм Толерантність
Випадкова довжина від 4000 до 16 000 з діапазоном від 2000 за позицію замовлення 101ТП8Т профілів, що поставляються, може бути нижче мінімального для замовленого сортаменту, але не менше 751ТП8Т від мінімального
Фрезерна (або "невизначена") довжина Усе.  +100 m, -0
Точна довжина <6000  +5 мм, -0
³6000 £10 000  +15 мм, -0
>10 000  +5 мм + 1 мм/м,-0

Хімічні/фізичні властивості AS 1163

Хімічні вимоги AS/NZS 1163

Матеріали, що використовуються у виробництві сталевих труб AS/NZS 1163, проходять суворий відбір, щоб гарантувати, що вони відповідають високим стандартам хімічних вимог. Цей суворий метод відбору матеріалів надає сталевим трубам відмінну довговічність, міцність і стійкість до ерозії навколишнього середовища. У процесі виробництва ми здійснюємо суворий контроль хімічного складу сталі, кожна сталева труба проходить ретельний виробничий процес і повністю відповідає хімічним вимогам, зазначеним у стандарті AS/NZS 1163. Саме наша надзвичайна увага до деталей дозволяє нашій продукції демонструвати видатні експлуатаційні характеристики в різноманітних складних умовах.

ХІМІЧНИЙ СКЛАД
Оцінки (див. Примітка 1) Хімічний склад (аналіз виливка або продукту) (див. Примітку 2) % макс.
C Si Мм. P S Cr Мо Al (див. Примітку 3) Ti Мікролегуючі елементи CE (див. Примітку 4)
C250, C250L0 0.12 0.05 0.50 0.03 0.03 0.15 0.10 0.10 0.04 0.03 (див. Примітку 5) 0.25
C350, C350L0 0.20 0.25 1.60 0.03 0.03 0.30 0.10 0.10 0.04 0.15 (див. Примітку 6) 0.43
C450, C450L0 0.20 0.25 (див. Примітку 7) 1.70 0.03 0.03 0.30 0.35 0.10 0.04 0.15 (див. Примітку 6) 0.43
  • ПРИМІТКИ:
  • 1 Для цих марок допускається використання технологій сульфідної модифікації.
  • 2 Наступні елементи можуть бути присутніми в зазначених межах:
  • (a) Мідь 0.25% .
  • (b) Нікель 0,25% .
  • 3 Граничні значення вказані для розчинного або загального алюмінію.
  • 4 Вуглецевий еквівалент (ВЕ) розраховується за наступною формулою:
  • 5 Стосується лише ніобію та ванадію, проте вміст ніобію понад 0,010% не допускається.
  • 6 Застосовується лише до ніобію, ванадію та титану. Однак ванадій, що перевищує 0,10%, не допускається.
  • 7 Для круглих порожнистих профілів (CHS) граничний вміст кремнію повинен становити 0,45.
 

Механічні вимоги AS/NZS 1163

Механічні властивості сталевих труб AS/NZS 1163 є особливо важливими. Під час виробничого процесу ми гарантуємо, що кожна труба відповідає параметрам міцності на розрив, межі текучості та відносного подовження AS/NZS 1163. Забезпечуємо несучу здатність і стабільність кожної сталевої труби.

ВИМОГИ ДО ВИПРОБУВАНЬ НА РОЗТЯГНЕННЯ
Клас Мінімальний Плинність Міцність МПа Мінімальний Розрив при розтягуванні Міцність МПа Мінімальне подовження як частка до довжини колії 5.65√So (див. примітку) %
Круглі порожнисті профілі до/т Прямокутні порожнисті профілі б/п, д/п
≤15 >15≤ 30 >30 ≤15 >15 ≤30 >30
C250, C250L0 250 320 18 20 22 14 16 18
C350, C350L0 350 430 16 18 20 12 14 16
C450, C450L0 450 500 12 14 16 10 12 14
ПРИМІТКА: Ці межі застосовуються до грані, з якої проводиться випробування на розтягнення. Тобто, для RHS використання співвідношення b/t або d/t залежить від того, з якої сторони вирізаний зразок для випробування. Для СВС існує лише одне співвідношення (оскільки b = d).
ВИМОГИ ДО УДАРНИХ ВИПРОБУВАНЬ ЗА ШАРПІ З V-ПОДІБНИМ НАДРІЗОМ
Клас Тест температура°C Мінімальна поглинута енергія, Дж
Розмір досліджуваного зразка
10 мм × 10 мм 10 мм × 7,5 мм 10 мм × 5 мм
Середній з 3 тестів Індивідуальний тест Середній з 3 тестів Індивідуальний тест Середній з 3 тестів Індивідуальний тест
C250L0 C350L0 C450L0 0 27 20 22 16 18 13

Поширені запитання

У чому полягає різниця між стандартами AS/NZS 1163 C350 та C350L0?

Матеріали C350 і C350L0 мають однакову номінальну мінімальну межу текучості — 350 МПа — та мінімальну межу міцності на розтяг — 430 МПа. Відмінність полягає в ударостійкості.

Сталь C350L0 має визначені характеристики ударостійкості при температурі 0 °C, тоді як звичайна сталь C350 не має такого позначення L0. Вибір відповідного методу випробувань або перевірки може залежати від товщини перерізу та вимог стандарту.

Якщо у кресленні вказано C350L0, його не слід змінювати на C350 без схвалення інженера-проектувальника.

Вони стосуються різних вимог.

У марці, наприклад C350L0, літера “L” позначає гарантовані ударні властивості, а цифра “0” — температуру випробування 0 °C.

Позначення L4 зустрічається у положеннях щодо неруйнівного контролю, пов’язаних зі стандартом ISO 10893-2. Це рівень прийнятності за результатами неруйнівного контролю, а не марка сталі чи окремий “зварювальний шов класу L”.”

У стандарті AS/NZS 1163 порожнисті профілі не класифікуються як “клас L” та “клас H”.”

Ні. Необхідність сертифікації ACRS залежить від технічних умов проекту, умов тендеру та процедури затвердження замовником.

У разі зазначення ACRS недостатньо лише перевірити назву сертифіката. Покупець повинен перевірити назву виробника, місце виробництва, тип продукції, відповідний сорт та актуальну сферу дії сертифіката.

Компанія PANDAPIPE може надати відповідні дані щодо сертифікації для ознайомлення у випадках, коли необхідна документація ACRS. Перед затвердженням закупівлі слід підтвердити відповідність обсягу постачання конкретним товарам, зазначеним у замовленні.

В Австралії та Новій Зеландії профілі AS/NZS 1163 CHS, SHS та RHS зазвичай застосовуються для виготовлення каркасів будівель, колон, ферм, опор, промислових споруд, мостів та загальних інженерних конструкцій.

Стандарт визначає вимоги до виробу, але не визначає, який саме профіль слід обрати для конкретного проєкту. Клас, розміри та товщину стінки все одно повинен визначати відповідальний інженер з урахуванням розрахункових навантажень, умов експлуатації, способу виготовлення та технічних умов проєкту.

Готовий до подання запит на пропозицію повинен містити:

  • Стандартна версія та повний перелік марок сталі
  • Профіль CHS, SHS або RHS
  • Зовнішні розміри та товщина стінок
  • Випадкова, фіксована або задана довжина
  • Кількість за розміром
  • Чорна або оцинкована поверхня
  • Різання, свердління або інші види обробки
  • MTC, ACRS та вимоги до технічного огляду
  • Порт призначення
  • Бажана дата доставки

За можливості додайте перелік матеріалів або креслення. Тоді компанія PANDAPIPE зможе перевірити технічні характеристики, технологічний процес та вимоги до документації перед складанням комерційної пропозиції.

Супутні товари

Наші переваги

  1. Понад 25 років досвіду у виробництві та монтажі трубопроводів.
  2. Комплексне інспекційне обладнання.
  3. Незалежні серійні номери продуктів для відстеження.
  4. Сучасне виробниче обладнання - високочастотний зварювальний апарат Seamer зі США.
  5. Повна кваліфікація - сертифікація пожежних труб API 5L/API 5CT/FM/UL тощо.
  6. Широкий асортимент продукції - самостійно розроблені сонячні моментні трубки, що користуються великою популярністю на європейському ринку.
  7. Клієнти розкидані по всьому світу.
  8. Відмінне післяпродажне обслуговування та почуття відповідальності.
ukУкраїнська

ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ